Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міська рада звернулась до власників містоутворюючих підприємств з проханням втрутитись у ситуацію щодо несплати орендної плати за землю

Сьогодні на черговій сесії міської ради було прийнято спільне звернення міського голови Андрія Білоусова та депутатів міської ради до Ріната Ахметова та Вадима Новинського, власників холдингу «Метінвест», якому належать підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС» та ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод», а віднедавна й ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».

Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Чернишов, на теперішній час цими підприємствами не погоджено зміни до договорів оренди, які визначені земельним кодексом України, та відповідно не сплачено збільшений розмір плати за землю. У зв’язку із цим втрати міського бюджету складають майже 46 млн.грн. Недоотримання зазначених коштів до міського бюджету призводить до невиконання соціальних програм, зменшенню видатків на протидію пандемії COVID-19, недофінансування програм інфраструктурного розвитку міста.

«Діючи в інтересах територіальної громади, просимо вас втрутитись в ситуацію та сприяти вирішенню питання щодо погодження ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», ПрАТ «ЮЖКОКС» та ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод» проєктів документів на землекористування й сплати підприємствами в повному обсязі орендної плати за землю відповідно до прийнятих рішень Кам’янської міської ради», - говориться у прийнятому депутатами зверненні.

28 липня 2021