Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбулось чергове засідання сесії міської ради

28 липня відбулось засідання 9-ї сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 20 основних та 14 додаткових питань, в тому числі 3 депутатські запити.

На засіданні було прийнято 2 спільних звернення міського голови Андрія Білоусова та депутатів міської ради. Перше ‑ до Ріната Ахметова та Вадима Новинського, власників холдингу «Метінвест», якому належать підприємства ПрАТ «ЮЖКОКС» та ПрАТ «Дніпровський коксохімічний завод», а віднедавна й ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» з проханням втрутитись у ситуацію із несплатою цими підприємства плати за оренду землі.

Друге звернення ‑ до голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка та голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука щодо вирішення питання виділення необхідних коштів на продовження реконструкції середньої загальноосвітньої школи № 20 ім.Стовби.

Міською радою внесені зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2021 рік та міського бюджету, якими зокрема передбачається збільшення, шляхом перерозподілу, коштів на капітальний ремонт покрівлі НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – академічний ліцей № 15» за адресою:, вул. 40 років Перемоги, 10.

Рішенням міської ради було затверджено Положення про громадські слухання щодо отримання суб’єктами господарювання, які провадять свою діяльність на території міста Кам’янське, дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Дане положення розроблено департаментом екології та природних ресурсів міської ради та спрямоване на забезпечення участі членів територіальної громади міста  у прийнятті рішень, які можуть впливати на довкілля.

Було розглянуто 3 депутатські запити, 2 з яких підтримані не були. Запит депутата міської ради Михайла Підгурського із зверненням до правоохоронних органів щодо розслідування руйнування однієї з секцій меморіалу загиблим воїнам АТО на майдані Героїв було підтримано одноголосно. У своєму зверненні депутатський корпус закликав правоохоронні органи провести неупереджене розслідування даного факту та вжити необхідних заходів що унеможливлення подібної ситуації в майбутньому.

Також серед питань, прийнятих на засіданні, - внесення змін до Програми соціального захисту населення, програми розвитку комунальної аптечної мережі, затвердження передавальних актів територіальних центрів соціального обслуговування, земельні питання.

28 липня 2021