Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському будують три багатофункціональні стадіони і льодову арену

У Кам'янському з ініціативи міського голови Андрія Білоусова триває комплексний розвиток спортивної інфраструктури. Для жителів Кам'янського будують три багатофункціональні спортивні комплекси, розташовані в різних частинах міста.

На завершальному етапі будівництво стадіону на Черемушках поруч з 18-ю школою. Об'єкт включає в себе велике футбольне поле, баскетбольні та волейбольні, а також дитячі ігрові та спортивні майданчики, роздягальні та глядацькі трибуни на 500 місць. Відкриття заплановано на 1 вересня цього року. Стадіон на 10-му мікрорайоні лівого берега по проспекту Перемоги відкриють на День міста – 18 вересня. Це буде мультифункціональний спортивний комплекс, крім футбольного поля і різноманітних спортивних майданчиків тут передбачено ще два тенісні корти.

«Найбільший багатофункціональний спортивний комплекс ми будуємо по проспекту Конституції. Крім футбольного поля, волейбольних і баскетбольних майданчиків тут буде легкоатлетична бігова доріжка, зона для гри в пейнтбол і найрізноманітніше спортивне обладнання, а також трибуни майже на 1000 глядацьких місць. Цей об'єкт ми плануємо відкрити до кінця поточного року», - сказав Андрій Білоусов.

Крім того, на даний момент активно ведеться будівництво першої в місті критої льодової арени, де жителі зможуть цілий рік кататися на ковзанах, займатися фігурним катанням, грати в хокей і приймати змагання найвищого рівня. Об'єкт, що включає в себе каток, адміністративну будівлю, роздягальні, тренерські та глядацькі трибуни на 700 місць, планують здати в експлуатацію до кінця року.

28 липня 2021