Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги виборців! Початок виборчого процесу!

Створено: 2020-08-28 08:30:06Оновлено: 2020-08-28 08:36:00

До уваги виборців! Початок виборчого процесу!

     Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року початок виборчого процесу чергових та перших місцевих виборів – 5 вересня 2020 року.
     У зв’язку з цим відділ ведення Державного реєстру виборців Південного району міської ради запрошує Вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.
     Відділ розташований на 4 поверсі будівлі за адресою: м.Кам’янське, вул. Затишна, 3. Додаткову інформацію можна також отримати за телефонами: (0569) 56-07-29, (0569) 56-07-28.
     Окремо повідомляю, на офіційному Web-сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” у закладці “Особистий кабінет виборця” (де можна здійснити перевірку на включення до реєстру) розроблено додаткові електронні сервіси, а саме:
- звернення щодо включення до реєстру;
- звернення про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних;
- звернення щодо зміни виборчої адреси;
- звернення про внесення змін до відомостей про постійну нездатність пересуватись самостійно;
- звернення щодо неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;
- запит щодо змісту персональних даних;
- запит щодо виборців за власною виборчою адресою.
     Для отримання більш детального опису кожного сервісу або екрану на вказаному сайті існує посилання "Допомога". Також доступна окрема Інструкція користувача з використання Сервісів Державного реєстру виборців.
     Зауважую, що відповідно до п.48 вищезазначеного Календарного плану подання до органів ведення Державного реєстру виборців звернення щодо зміни виборчої адреси виборцем, який не має зареєстрованого місця проживання або проживає не за місцем своєї реєстрації, передбачено до 10 вересня 2020 року включно.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Південного району міської ради                                                                        Віта КОВАЛЬОВА