Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському впроваджують тренінги для роботодавців як нову форму підтримки служби зайнятості

На базі Кам’янського міського центру зайнятості для роботодавців міста фахівець відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Бобир провела тренінг «Як зберегти працівників та підібрати нових кандидатів».

У заході взяли участь 16 керівників кадрових служб підприємств Кам’янського, а саме: «Дніпровський металургійний комбінат», «ДКХЗ», «Южкокс», «ДніпроАзот», «Смоли», «Дніпровагонмаш», «ДЗМД», «Хімдивізіон», «Уніпроменергосервіс» та «Стальзавод».

Протягом тренінгу учасники аналізували основні причини та мотиви звільнення працівників із підприємств. Обговорили аспекти професійного підбору кадрів та розглянули види співбесід. Після чого присутнім була надана інформація стосовно ведення співбесіди з роботодавцем із застосуванням методу принципових переговорів (Гарвардського методу).

Практична вправа «Колесо балансу» дозволила учасникам тренінгу зрозуміти, які чинники мотивують працівників до продуктивної трудової діяльності на підприємствах. Також представники роботодавців ознайомилися з принципами адаптації новоприйнятих працівників та видами ресурсів, які впливають на їх працездатність.

Як результат, керівники кадрових служб підприємств Кам’янського отримали професійну підтримку та практичні поради, які допоможуть їм у пом’якшенні ситуації під час можливого вивільнення працівників або підбору нових кадрів.

28 листопада 2019