Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Театр Кам’янського успішно реалізовує дитячий проєкт

У новому, ювілейному, сезоні в Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки розпочали реалізацію нового проєкту – «Діти в театрі». Вже за перші місяці проєкт набув неабиякої популярності серед дітей і їхніх батьків.

Ідея створення нетипових програм для найменших глядачів належить директору, художньому керівнику театру Маргариті Кудіній.

Відтепер щонеділі творчий колектив театру чекає дітей за півгодини до початку вистави, готуючи для них цікаву костюмовану програму. За цей час вже встигли провести Дні посмішок і масок, театралізовану гру з піратами. Діти могли не тільки поспілкуватися з улюбленими героями, а й самі долучитися до когорти акторів, приміряти костюми і увійти в образ.

Як повідомили в адміністрації Академічного музично-драматичного театру, у межах проекту «Діти в театрі» колектив театру спільно з благодійним фондом «Карітас» провів екскурсію за лаштунками для дітей з малозабезпечених родин, дітей з особливими фізичними та психологічними потребами,  дітей, позбавленими належного батьківського піклування, а також тих, чиї родини постраждали внаслідок військових дій на сході країни.

Маленькі гості дізналися, що у театрі працює безліч людей, які мають різні спеціалізовані професії, побачили театр «зсередини», здійснили подорож по його затишних куточках, дізналися, як роблять декорації, виготовляють перуки та шиють костюми, познайомилися з процесом підготовки вистав, побачили, як репетирують актори, побували в гримерках і дізналися секрети лицедійства з перших вуст. Тепер вони знають про роботу театру все.

У театрі зазначили: впроваджене новим проєктом відкрите спілкування робить театральне мистецтво ближчим до дітей, посилює їхню цікавіть розвиває естетичний смак і захоплює дітей красою.

Вже незабаром для своїх найменших шанувальників театр готує цікаву новорічну програму з двома прем’єрами: «Рапунцель» та «Легенди Нарнії», а також повторами улюблених постанов, а поки що усіх бажаючих запрошують на дитячі вистави кожної неділі.

28 листопада 2019