Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройдуть урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера

3 грудня у Кам’янському відзначатимуть Міжнародний день волонтера. На робочій нараді під головуванням заступника міського голови Тетяни Завгородньої обговорили основні моменти організації та підготовки до проведення заходів.

Урочистості за участю Кам’янського міського голови Андрія Білоусова та радника Міністра оборони України Вікторії Кравчук проходитимуть у Музеї історії Кам’янського.

З нагоди Міжнародного дня волонтера планується вручення почесних відзнак від Міністра оборони України.

На заході усі матимуть можливість переглянути символічну фотовиставку портретів матерів загиблих героїв «Ось, мати твоя». Творчий колектив театру підготує гостям зворушливу концертну програму.

По закінченню урочистостей в музеї гості свята рушать на військовий цвинтар Соцміста, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять героїв Кам’янського.

Міжнародний день волонтерів відзначається щорічно 5 грудня, починаючи із 1985 року. Вважається, що в Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках, а офіційно його затвердили у грудні 2003 року, коли Кабінет Міністрів України постановою затвердив положення про волонтерську діяльність.

28 листопада 2019