Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Найкраще свято – Новий рік!

Створено: 2018-12-28 12:41:05Оновлено: 2018-12-28 12:41:36

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай край наш рясно процвітає,

З чудовим святом радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм.

 

Новий рік та Різдво — це найкращі, найулюбленіші і самі довгоочікувані свята в році. Не тільки діти, але й дорослі чекають новорічних подарунків та мріють найшвидше нарядити новорічну ялинку-красуню.

Традиційно в Територіального центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам'янського проводяться святкові новорічні заходи для підопічних дітей з інвалідністю та громадян похилого віку.

Так, 26 грудня 2018 року, відбулися кілька заходів на лівобережній частині району, а саме: новорічне свято «Диво-казка зими» для дітей, які обслуговуються у відділенні денного догляду для дітей-інвалідів.

Завдяки керівництву ПАТ «Дніпроазот» на свято завітали казкові персонажі - Дід Мороз та Снігуронька, символ Нового року та юні артисти, які показали новорічну виставу, запалили святкову ялинку.

Діти із задоволенням разом з казковими героями співали та танцювали. Присутніх зі святами привітала голова адміністрації Дніпровського району В.Гаркуша, яка вручила діткам солодощі від міського голови А.Білоусова. Завдяки постійній турботі народного депутата України О. Дубініна традиційно щороку вихованці відділення отримують солодкі подарунки та щирі побажання веселих Новорічних та Різдвяних свят.

Святковою музично-розважальною програмою «Новорічні візерунки» аматори художньої самодіяльності Територіального центру вітали ветеранів війни та праці, членів клубу «Дружба», громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які обслуговуються у відділені денного перебування.

 

27 грудня 2018 року по вулиці Квітів (сел. Дніпробуд) урочисто відкрито Новорічну ялинку. Голова адміністрації Дніпровського району В.Гаркуша щиро привітала мешканців Дніпровського району з Новорічними святами, побажала присутнім здоров'я, щастя, миру і добра у новому році.

Святковою програмою, за участю казкових персонажів Діда Мороза та Снігуроньки, присутніх мешканців розважали аматори Територіального центру. Наймолодші учасники дійства приймали активну участь в конкурсах, водили хороводи, читали вірші Діду Морозу. За сприянням депутата міської ради С. Плохоцького учасники розважальних конкурсів отримали подарунки.

На заходах панувала чудова і дружня атмосфера, лунав щирий сміх. Вокальні ансамблі «Журавка» та «Веселка» вітали всіх присутніх з новорічними святами.