Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради запрошує до участі в громадських обговореннях

Як повідомили в управлінні екології та природних ресурсів міської ради, за інформацією, опублікованою в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України, у Кам’янському 23 січня 2020 року об 11:00 в приміщенні палацу культури «Хімік» по вул. В’ячеслава Чорновола, 67, планується проведення громадських слухань щодо планованої діяльності з небезпечними відходами ТОВ «Рокобан».

Планується здійснення діяльності зі збирання, перевезення, зберігання, оброблення та утилізації небезпечних відходів та подальшим виготовленням м’ясокістної муки, тваринних кормів на підприємстві за адресою: м.Кам’янське, пров.Баглійський, 2.

Зі Звітом з оцінки впливу на довкілля громадськість можна ознайомитись на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля за посиланням: http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/4737/reports/BzI13lIqaZ.pdf

До 23 січня 2020 року тривають громадські обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля. Усі зауваження та пропозиції громадськості щодо планованої діяльності, необхідно надсилати до уповноваженого органу Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля.

Електронна адреса: m.shimkus@menr.gov.ua, контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України. Телефони: (044) 206-31-40, (044) 206-31-43, (044) 206-20-89.

Зауваження та пропозиції також можуть надаватись усно під час проведення громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань.

28 грудня 2019