Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Малі гранти від Посольства Республіки Польща в Україні

Створено: 2018-03-29 05:15:28Оновлено: 2018-03-29 05:16:32

Посольство Республіки Польща в Україні проводить черговий конкурс «Малих грантів».

В рамках програми існує можливість дофінансування кожного проекту в розмірі до 30 тисяч євро. З проектними заявками для отримання дофінансовання з програми можуть звертатись організації, зареєстровані згідно з місцевим законодавством, зокрема: неурядові організації, громадські установи, адміністративні органи на центральному та місцевому рівнях, католицькі місії та місцеві осередки інших віросповідань і релігійні організації. Виділення коштів в рамках даного конкурсу здійснюється на засадах рефінансування.

У межах пріоритету «добре управління» дії польської допомоги будуть спрямовані на досягнення наступних результатів:

-       зростання компетенції кадрів органів державної і місцевої адміністрації у сфері запровадження реформ, які випливають з Угоди про Асоціацію Україна - ЄС;

-       підтримка реформи самоврядування, регіонального розвитку, реформи освіти, а також тих, що забезпечують фінансову стабільність держави;

-       розвиток національної і регіональної систем кризового управління, нарощення потенціалу державної і місцевої адміністрації та підвищення оперативних можливостей у сфері запобігання і реагування на надзвичайні ситуації під час стихійних лих і катастроф, які виникають внаслідок діяльності людини.

У межах пріоритету «людський капітал» дії польської допомоги будуть спрямовані на досягнення наступних результатів:

-       кращий доступ до інфраструктури і соціальних послуг, зокрема, в сфері охорони здоров’я, в тому числі, психологічної підтримки для  внутрішньо-переміщених осіб, особливо для осіб похилого віку і дітей в рамках спільнот, які їх прийняли;

-       посилення соціальної інтеграції внутрішньо-переміщених осіб, зокрема, осіб похилого віку і дітей в рамках спільнот, які їх прийняли.

У межах пріоритету «підприємництво і приватний сектор» дії польської допомоги будуть спрямовані на досягнення наступних результатів:

-       розвиток підприємництва з використанням інноваційних інструментів і технологій, зокрема, відновлювальних джерел енергії;

-       розвиток підприємництва серед внутрішньо-переміщених осіб в рамках спільнот, які їх прийняли;

-       поліпшення якості підготовки і професійного навчання та інфраструктури і оснащення центрів підготовки і професійного навчання.

Проекти повинні бути повністю реалізовані до 31 грудня 2018 року. З огляду на складну процедуру оцінки, слід взяти до уваги, що початок реалізації проектів можливий не раніше травня-червня 2018 року.

Для оцінки проектів, заявлених на дофінансування особливе значення буде мати тривалість досягнених результатів. У проектній заявці потрібно чітко вказати, як проект буде впливати на цільову групу (бенефіціарів) після його закінчення. Оцінюватиметься також можливість продовження проекту після закінчення фінансування Програмою польської допомоги і його розвиток в майбутньому.

Термін подання проектів закінчується 30 березня 2018 року.

Формуляр, заповнений польською мовою, необхідно вислати до
30 березня 2018 року на адресу: lidia.litwinczuk@msz.gov.pl, а також копію до відома на адресу: joanna.jurewicz@msz.gov.pl. В назві листа необхідно зазначити тему проекту.

Детальніше про умови участі у конкурсі та формуляр заявки можна знайти за посиланням:http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/wspolpraca_dwustronna/pomoc_i_granty/male_granty_2018?channel=www.

Контактні дані Посольства Республіки Польщі в Україні: 01901 Київ, вул. Ярославів Вал, 12; телефон: (044) 230-07-00.