Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Європейський конкурс соціальних інновацій

Створено: 2018-03-29 05:17:09Оновлено: 2018-03-29 05:18:05

Європейська Комісія оголошує прийом заявок на участь у Європейському конкурсі соціальних інновацій.

Європейський конкурс соціальних інновацій є складною премією Європейської Комісії у всіх асоційованих країнах "Горизонт 2020". Конкурс закликає всіх європейців вирішувати проблеми, які впливають на наше суспільство.

Європейський конкурс соціальних інновацій 2018 року шукає ідеї, включаючи, але не обмежуючись ними:

-       ініціативи, що використовують нові технології та способи роботи, щоб забезпечити можливості для молоді у своїх місцевих громадах;

-       ідеї, які допомагають молодим людям, які взагалі не стануть новаторами для створення своїх можливостей у своєму місцевому середовищі;

-       ідеї, створені спільно з молодими людьми, щоб відповідати вимогам місцевої громади щодо навичок, досвіду та можливостей;

-       рішення щодо поліпшення якості життя і фінансової безпеки молоді в нерівній роботі;

-       інновації, які надають молодим людям інформацію, поради та вказівки, щоб вони могли керувати своїми можливостями у новій економіці;

-       програми, які оснащують наступне покоління працівників навичками, які дозволяють молодим людям використовувати технологічні зміни.

Конкурс має три етапи:

Етап 1: із загальної кількості прийнятних робіт, отриманих до кінцевого терміну, 30 півфіналістів будуть обрані для отримання підтримки наставництва та подальшого розвитку своїх ідей. Їх запрошують взяти участь в Академії соціальних інновацій у Румунії та співпрацювати з іншими європейськими організаціями та потенційними партнерами у своїй галузі.

Етап 2: з 30 півфіналістів, 10 фіналістів будуть запрошені на церемонію нагородження, де 3 фіналісти отримали приз у розмірі 50 тис. євро кожна.

Етап 3: у 2019 році буде відновлено змагання серед 30 півфіналістів та присуджено проект 2018 р., Досягнувши найважливіших результатів, із нагородою у розмірі 50 000 євро.

Конкурс відкритий для окремих осіб, груп та організацій по всьому Європейському Союзу та країнах, що беруть участь у програмі Європейської програми "Горизонт 2020".

З питань конкурсу, будь-ласка, напишіть на електронну адресу: info@socialinnovationprize.eu.

Додаткову інформацію про конкурсі та заявку на участь можна знайти за посиланням:http://ec.europa.eu/growth/industry/innovation/policy/social/competition_en.