Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Дніпровському районі пройшов ІІ-й районний фестиваль самодіяльної творчості ветеранів, присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни

Створено: 2016-04-29 12:58:33Оновлено: 2016-04-29 13:00:25

25.04.2016 року на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району міста Дніпродзержинськ (вул. Освітня (Харитонова), 22) відбувся ІІ-й районний фестиваль самодіяльної творчості ветеранів, присвячений 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

На заході були присутні ветерани та жителі селища Дніпробуд та Романково. У фестивалі прийняли участь три колективи Дніпровського району: аматори художньої самодіяльності - ансамбль «Журавка», тріо «Надія» з клубу ветеранів війни та праці «Дружба», ансамбль селища Дніпробуд «Матіола». Виконані учасниками фестивалю музичні номери та літературне читання ними власних творів оцінювало журі. До його складу увійшли: голова Дніпровської організації ветеранів Шиліна Аліна Василівна, заступник голови міської організації ветеранів України Бакун Людмила Дмитрівна, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району міста Дніпродзержинськ Кізенко Валентина Петрівна та голова первинної організації ветеранів селища Дніпробуд Скібіцька Лідія Петрівна.

Яскравою та незабутньою була програма фестивалю. В обов'язковому порядку виконувалися пісні воєнних років, лунали і ліричні композиції в хоровому виконанні, а також в дуетах та сольних номерах.

У номінації «Літературно-художнє мистецтво» була нагороджена Передиста Ольга Федорівна, поетеса, керівник літературно-художнього факультету «Університету третього віку» за авторський вірш «Ми - діти війни». Усі три колективи, які приймали участь у ІІ-му фестивалі самодіяльної творчості ветеранів, отримали грамоти за участь у фестивалі.

До участі у міському фестивалі було обрано ансамбль «Журавка» з піснею «Солдаты минувшей войны», «Перемога», тріо «Надія» - з піснею «Літа минають» та ансамбль селища Дніпробуд «Матіола» з музичною композицією «А льон цвіте».

Незабутні враження залишив цей фестиваль. Усі гості та учасники заходу з нетерпінням будуть чекати наступного року, ІІІ-го фестивалю та нових творчих колективів з гарними музичними номерами.