Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Гранти для організаційного розвитку ОГС – Платформа «Маркетплейс»

Створено: 2018-05-29 11:31:57Оновлено: 2018-05-29 11:32:33

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс підтримки організацій громадянського суспільства (ОГС) у вигляді міні-гранту у межах проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства" (далі Платформа Маркетплейс). Кошти цього гранту можуть бути використані на оплату послуг тренерів, консультантів, коучів чи менторів. Послуги мають бути спрямовані на зміцнення або основних організаційних спроможностей, або отримання спеціальних навичок, які дозволяють ОГС ставати більш ефективними, незалежними та життєздатними.

Розгляд заявок відбірковою комісією відбувається щомісяця. Про дату наступного засідання комісії можна дізнатись на сайті ІСАР Єднання за посиланням: http://ednannia.ua/164-vidbirkova-komisiia.

Маркетплейс з організаційного розвитку складається з трьох компонентів:

1. Інтернет-портал – віртуальна платформа зустрічі попиту та пропозиції у сфері організаційного розвитку ОГС. Портал створений, щоб допомогти у самостійному пошуку необхідних сервісів з організаційного розвитку. Тут можна пропонувати, шукати, замовляти, обирати тренінги, консультації, дослідження та інші види навчання або послуг, щоб посилити свою спроможність.

2. Майданчики для обговорення важливих питань у сфері організаційного розвитку: планів, стратегій та політик: зустрічі Спільноти Практиків, екпертні обговорення, вебінари.

3. Система міні-грантів, яка забезпечує безперервне фінансування ринку послуг у сфері організаційної спроможності ОГС.

Платформа надає унікальну можливість організаціям громадянського суспільства опанувати питання організаційного розвитку та менеджменту, знайти оптимальний варіант навчання в залежності від потреб та можливостей організації, провести оцінку та скласти план індивідуального організаційного розвитку, а також отримати фінансування для цих потреб.

Організаціям, що надають послуги (сервіс-провайдери), за допомогою Маркетплейс зручно пропонувати навчальні та консультативні послуги, і, як результат, нарощувати їх кількість. Маркетплейс відкриває доступ до нових технологій та методик у навчанні та є додатковим джерелом знань про нові тренди у сфері організаційного розвитку.

Подати заявку на конкурс можна за посиланням: http://ednannia.ua/reestratsiya.

Детальну інформація щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: http://cd-platform.org/publications/1284-granti-z-organizatsijnogo-rozvitku-ogs, http://cd-platform.org/.