Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У ЦНАП Кам’янського вручили перші ID-паспорти молодим кам`янчанам і підписали Меморандум

28 липня в Центрі надання адміністративних послуг по проспекту Василя Стуса, 10/12 міський голова Андрій Білоусов урочисто вручив перші паспорти в формі ID-карти 12-ти кам'янчанам, яким нещодавно виповнилося 14 років. Підтримати школярів прийшли батьки.

«Я вітаю вас з цією важливою подією, яка наближає вас до дорослого життя. Наш ЦНАП - перший в Україні за кількістю наданих послуг. Всього населенню тут надається понад 400 різноманітних послуг. Отримання водійських прав і паспортів нового зразка в ЦНАП - нещодавно впроваджені послуги. Впродовж останніх років ми активно займаємося розвитком наших ЦНАПів, і наше основне завдання - зробити так, щоб людина в одному місці мала змогу отримати найбільшу кількість адміністративних і соціальних послуг, витративши мінімум свого часу. Також сьогодні ми підписуємо Меморандум про співпрацю з Центром молодіжних ініціатив, де зібралися дуже активні молоді люди. Чекаємо від них цікавих ідей і пропозицій щодо впровадження нових послуг в наших ЦНАПах», - сказав міський голова.

Директор Центру надання адміністративних послуг Кам’янського Марина Гурська приєдналася до привітань міського голови, вручила молодим кам'янчанам цінні подарунки та підготовлений пакет документів, який стане в нагоді їм в майбутньому.

29 липня 2020