Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському на базі ДЮФШ «Надія» створюють перше відділення баскетболу

Баскетбол в Кам'янському завжди користувався величезною популярністю. Так склалося, що організовані відділення баскетболу закрили ще в 80-х роках, а окремі команди формувалися лише на базі приватних підприємств. Сьогодні баскетбольні традиції відроджуються.

Управління молоді та спорту за дорученням міського голови Андрія Білоусова створює перше відділення баскетболу на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія». Мета - організувати і забезпечити якісний навчально-тренувальний процес.

Відповідне рішення було прийнято на черговій сесії Кам'янської міської ради.

«Створення організованого відділення баскетболу - це величезний крок і вихід на абсолютно новий рівень. Ми складемо обов'язкові навчальні програми, а з вересня відкриємо набір дітей в групи початкової підготовки. Це одна спільна справа для всього міста, і я щиро вдячний міському голові за внесок у відродження баскетболу, увагу і підтримку спорту, яку ми бачимо в постійному поліпшенні умов і оновленні матеріально-технічної бази», - сказав директор ДЮФШ «Надія», Юрій Макієнко.

Крім того, сьогодні всі баскетбольні команди міста мають можливість тренуватися в залі комунального закладу СК «Прометей». Нещодавно там відбулося закриття першого літнього тренувального табору з баскетболу, який щодня відвідувало близько 60 школярів.

Також в Кам'янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова будується три багатофункціональних стадіони - на Черемушках біля 18-ї школи, на лівому березі по проспекту Перемоги та в Південному районі по проспекту Конституції. Крім футбольних полів зі штучним покриттям, всі ці спортивні комплекси також будуть оснащені баскетбольними майданчиками.

29 липня 2021