Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Привітання до Дня знань

Створено: 2018-08-29 11:00:53Оновлено: 2018-08-29 11:01:26

День знань - завжди особливо урочисте і хвилююче свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

28 серпня 2018 року в Дніпровському районі в рамках акції «Допомога дітям до школи» проведено свято для дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради.

Діти отримали привітання від керівництва адміністрації Дніпровського району, служби у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради та ГО Всеукраїнського об’єднання «Єдність».

Наборами шкільного приладдя поздоровлено 26 діточок, з них 4 дитини йдуть до першого класу.

Соціально-культурний центр «Єдність» подарував першокласникам портфелі та шкільні приладдя. Також всім присутнім діткам подаровано вишиванки.

Для дітей створено справжнє свято. Вони отримали не тільки подарунки, а ще й хороший настрій, позитивні емоції напередодні свята.

Служба у справах дітей адміністрації Дніпровського району вітає всіх школярів та студентів з Днем знань та бажає підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.