Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Дніпровському районі відбулось святкування Дня Конституції України

Створено: 2016-06-30 12:36:01Оновлено: 2016-06-30 12:38:22

Напередодні свята 20-ї річниці Конституції України в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району міста Дніпродзержинськ відбулися урочисті заходи з нагоди свята.

В будівлі центру за адресою: вул. Освітня, 22 (Харитонова) відбувся святковий концерт для пенсіонерів, інвалідів, які обслуговуються центром, та жителів селища Дніпробуд "На рідній Батьківщині і душа співає", присвячений Дню Конституції України.

В концерті приймали участь два творчі колективи, ансамбль територіального центру "Журавка" та ансамбль селища Дніпробуд "Матіола". Різноманітною була музична програма у виконанні двох колективів, лунали пісні на патріотичну тему, багато ліричних пісень та гуморесок.

В приміщенні територіального центру за адресою: пр. Перемоги, 45, відбулося святкове засідання клубу ветеранів війни та праці "Дружба". Для підопічних територіального центру та жителів лівобережної частини міста у виконанні аматорів художньої самодіяльності лунали пісні та вірші про красу та велич рідної України.

Чудовими музичними номерами пенсіонерів привітав ансамбль "Надія", створений на базі клубу "Дружба".

Незабули в цей день згадати про 22 червня – початок війни. В.Задорожній присвятив цій даті пісню "Журавлі." 

Святковий концерт закінчився щирими посмішками, бурхливими оплесками та безмежною вдячністю всіх присутніх.

Відзначення Дня Конституції України – це добра нагода ще раз згадати про прийняття та перевтілення основного закону України.