Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Талановитим дітям Кам’янського вручили стипендії

26 червня, напередодні Дня молоді, в міському парку культури і відпочинку відбулося урочисте вручення стипендій виконавчого комітету Кам’янської міської ради дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Організатор - служба у справах дітей міської ради.

Грамоти та подарунки дітям, які досягли значних результатів у навчанні, вручав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Я вітаю вас з успішним закінченням навчального року. Ваші досягнення ‑ результат наполегливості і щоденної копіткої праці. Бажаю вам добре відпочити під час літніх канікул, успіху в досягненні поставлених цілей. Ми вами пишаємося!» ‑ сказав міський голова.

За підсумками навчального року 2019-2020 стипендіатами стали 17 дітей. Критерії відбору встановлені Дніпропетровською обласною радою. Дані про успішність дітей надають навчальні заклади міста.

«Це грошове заохочення, яке може стати додатковим стимулом і прикладом для інших. 10 дітей, які мають кращі показники в навчанні, ми подали на здобуття обласної стипендії. Сподіваємося, що їх затвердять, і діти отримають другу стипендію - обласної ради», - сказав Олександр Залевський.

Стипендія заснована в 1997 році. Цього року рішенням виконавчого комітету міської ради розмір грошової допомоги збільшили до 4 тисяч гривень.

30 червня 2020