Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський підприємець сплатить штраф за неоформленого працівника

У Кам’янському фізична особа-підприємець сплатить до місцевого бюджету понад 125 тис грн штрафу за фактичний допуск до роботи працівника без укладеного в письмовій формі трудового договору. Про це повідомили у відділі праці та соціально-трудових відносин міської ради.

25 червня Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив ФОПу в визнанні протиправною та скасуванні постанови винесеної начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради Іваном Проциком за порушення абзацу 2 частини 2 ст.265 Кодексу Законів про працю України.

Таким чином, рішенням суду підтверджено повноваження та законність дій інспекторів праці під час інспекційних відвідувань роботодавців нашого міста на предмет офіційного працевлаштування.

З питань незадекларованої праці необхідно звертатися до сектору контролю та нагляду з питань праці й зайнятості населення відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, каб. 305, тел. 0980466755.

 

30 червня 2020