Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Як відпочивали школярі Кам’янського: пришкільні табори звітують про роботу

25 липня у Кам’янському завершилася оздоровча кампанія 2019 року. Протягом двох місяців на базі міських шкіл у 30 пришкільних таборах відпочило 3467 дітей.

Пришкільні табори денного перебування у Кам’янському є одним із популярніших видів літнього відпочинку для дітей. Адже у таборі дитина не тільки перебуває під наглядом педагогів, повноцінно харчується та спілкується з друзями, а й набуває соціально корисних знань, творчо розвивається та щодня отримує відмінні емоції.

Протягом трьох змін виховна робота в таборах реалізовувалась через комплекс пріоритетних напрямків виховання: патріотичного, морального, естетичного, фізичного, екологічного. Кожен день був насичений цікавими заходами: інтелектуальні ігри і розваги, квести, вікторини, розгадування кросвордів, турніри з шашок, творчі конкурси, спортивні змагання, шоу-програми, дискотеки, гурткова робота, зустрічі з цікавими людьми. За період літнього відпочинку для дітей провели 227 екскурсій в межах міста.

Влітку для вихованців таборів проведені заходи до Дня Скорботи, Дня Молоді, до 23-річниці Конституції, до 28-річниці Незалежності України. Педагоги використали різноманітні сучасні форми роботи з дітьми, спрямовані на виховання у них національної свідомості, почуття патріотизму, відродження національних обрядів та звичаїв.

Організація роботи пришкільних таборів відпочинку – це одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період – зазначають педагоги. Адже табір стає осередком змістовного дозвілля малечі з добре підготовленою програмою захоплюючих культурно-масових заходів.

Педагоги Кам’янського бажають усім доброго настрою та цікавого продовження веселих і безпечних канікул!

30 липня 2019