Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському прийнятий порядок встановлення індивідуального опалення

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради було прийняте рішення про порядок встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях правобережної частини міста.

Мета рішення – це впорядкування встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях правобережної частини. Так, згідно з рішенням виконкому, надавачем послуг з організації встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях правобережної частини міста є виключно комунальне підприємство «Південні тепломережі».

Для встановлення індивідуального опалення власники будинків та приміщень мають звертаються до пункту прийому громадян для отримання консультації та можливості укладення угоди на виконання проекту, робіт з монтажу обладнання для опалення та відключення від системи централізованого опалення зі спеціалізованими виконавцями послуг, які мають відповідний дозвіл чи документацію на роботи з монтажу систем, приладів чи інженерних мереж.

Виконавець послуг після проведення робіт надає власникам акти про виконання, при отриманні яких підприємство «Південні тепломережі» направляє інженера або техніка для перевірки відповідності виконаних робіт проекту та складання остаточного акта обстеження будинків та приміщень щодо виконання відключення від системи централізованого опалення та проведення монтажних робіт зі встановлення індивідуального опалення.

Акт обстеження будинків та приміщень, оформлений представниками комунального підприємства «Південні тепломережі», є підставою для закриття абонентського рахунку. Закриття рахунку здійснюється лише за умови надання власником будинку та приміщень довідки про відсутність заборгованості за попередні опалювальні сезони.

Рішенням виконкому забороняється:

- встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях, які отримують послуги централізованого опалення від квартальних котелень, у тому числі Лівобережної котельні;

- виконання монтажних робіт з встановлення індивідуального опалення та відключення від системи централізованого опалення не спеціалізованими виконавцями;

- самовільне відключення від мереж централізованого опалення.

Роботи з відключення від мереж централізованого опалення виконуються лише в міжопалювальний період.

30 липня 2019