Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Представника Молодіжної ради Кам’янського делеговано до складу Молодіжної ради області

27 грудня 2019 року у Дніпропетровській обласній раді вперше відбувся Обласний форум Молодіжних рад. У ньому взяли участь представники рад з 13 ОТГ області. Кам’янське представляла голова Молодіжної ради міста – Калениченко Владислава. Головна мета – бути почутими та мати можливість реалізовувати свої проекти та ідеї. Задля цього, в першу чергу, підняли питання об’єднання і консолідації.

Головною концепцією існування та плідної роботи молодіжних рад сьогодні є залучення активної молоді в громадське та політичне життя Дніпропетровщини. Молодь має бути вмотивованою залишатись жити та працювати в області, зазначили в облраді.

У січні цього року розпочато роботу щодо створення Молодіжної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Було створено ініціативну групу формування складу Молодіжної ради та розроблено її положення.

У липні відбулися онлайн громадські слухання щодо формування складу Молодіжної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Представляти інтереси кам’янської молоді на рівні області було делеговано голову Молодіжної ради міста - Калениченко Владиславу.

«Молодь Кам’янського - це спортивні, активні молоді люди. Владислава, впевнений, що ти гідно зможеш представляти та захищати інтереси нашої молоді на рівні області. Ти молода та перспективна дівчина, яка зможе впевнено крокувати вперед заради молоді Кам’янського, саме тебе обрано делегатом у члени правління при Дніпропетровській обласній державній адміністрації», - зазначив начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Вже 3-4 вересня у місті Дніпро відбудуться перші Установчі збори для формування складу молодіжної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, у яких також братиме участь заступник голови Молодіжної ради міста - Сіра Діана.

30 липня 2020