Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Cвято 1 Вересня — День знань!

Створено: 2017-08-30 11:18:17Оновлено: 2017-08-30 11:21:14

Cвято 1 Вересня — День знань! Це всенародне свято, яке залишається в пам’яті кожної дитини.  Воно приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. 

30 серпня 2017 року в рамках акції «Допомога дітям до школи», за дорученням міського голови Білоусова А.Л., керівництво адміністрації Заводського району міської ради за участю служби у справах дітей адміністрації щиро привітали дітей пільгових категорій, які проживають на території району та опинились у складних життєвих обставинах. Хлопчики та дівчата-першокласники отримали смачні цукерки, необхідне канцелярське приладдя та рюкзаки, а найсміливіші з них розповіли вірші та із задоволенням заспівали пісню! 

Свято 1-го Вересня завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Тому заступники голови адміністрації Заводського району Тарадін А.Л. і Коваленко В.В., заступник начальника служби у справах дітей адміністрації Максимів О.Ю. побажали дітям успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження та гарні оцінки.

Зі святом — Днем знань!