Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги отримувачів житлових субсидій!

Створено: 2017-08-30 05:44:17Оновлено: 2017-08-30 05:47:49

Управління соціального захисту населення адміністрації Дніпровського району Кам'янської міської ради інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій.

Відповідно до прийнятих змін розрахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року.

Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частини невикористаної суми субсидії на індивідуальне опалення одній з осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалась.

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті станом на 01.08.2017 року становить 340 грн.

Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині перегляду для надання пільг та призначення субсидій соціальних нормативів споживання газу для приготування їжі та підігріву води, а саме:

-   за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

-   за наявності газової плити та газового водонагрівача - 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць.