Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському успішно впроваджується медична реформа

Процес впровадження медичної реформи у Кам’янському триває, – інформують фахівці управління охорони здоров’я міської ради.  

Завдяки злагодженій та плідній роботі управління, центрів первинної медико-санітарної допомоги міста та за сприяння міської влади в липні заклади, які надають первинну медичну допомогу, було перетворено у комунальні некомерційні підприємства. Вже в серпні центри виконали всі передбачені умови та уклали договори з Національною службою здоров’я України. На сьогодні заклади отримують кошти за новою системою фінансування.

Всі три центри первинної медико-санітарної допомоги отримали нові ліцензії на медичну практику. У  «Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1» (лівий берег) вже функціонує система он-лайн запису до обраного лікаря через інтернет. Даний метод запису на прийом ще не достатньо розповсюджений серед населення, проте вже на даному етапі дозволяє значно зменшити навантаження на реєстратури закладів. Найближчим часом запис на  прийом до лікаря через інтернет буде реалізовано і в інших центрах первинної медико-санітарної допомоги міста.

Наразі укладено 130 000 декларацій між пацієнтами і лікарями, що в свою чергу становить 55% від загальної кількості населення. Фахівці очікують, що до кінця року ця цифра сягне 65-70%. Це дасть змогу пацієнту отримувати якісну та своєчасну медичну допомогу, користуватися всіма перевагами електронних сервісів, які планується реалізувати вже до кінця року, а заклад отримає більше коштів, завдяки яким зможе підвищити заробітну плату лікарю, організувати додаткові сервіси, здійснити закупівлю сучасного обладнання та подбати про комфортне перебування пацієнтів у закладі.

 

30 листопада 2018