Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському контролюють питання легалізації виплати заробітної плати

За підсумками 2016 року, на засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Кам’янському було заслухано 12 представників підприємств міста. У результаті проведеної роботи 9 підприємств міста оголосили про підвищення рівня заробітної плати, повідомляють у департаменті охорони здоров`я та соціальної політики міської ради.

Протягом 2016 року спеціалістами департаменту проводилась робота з підприємствами-боржниками по заробітній платі: ДП «Бар’єр», ДНВП «Цирконій», Укр. ДІАП. Загальна сума заборгованості станом на 01.01.2017 –  5078,3 тис.грн, зменшення до 01.01.2016  –  475,9 тис.грн.

Крім цього, опрацьовано 161 звернення з питань оплати праці; направлено 126 запитів на підприємства міста з питань порушених у зверненнях.  З метою вирішення питання погашення заборгованості із заробітної  плати фахівцями департаменту було направлено листа до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Інформація щодо стану справ на підприємствах – боржниках  з виплати заробітної плати щомісяця надається до місцевої прокуратури.

03 лютого 2017