Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Вшановуємо людей праці (святковий захід з нагоди Міжнародного Жіночого Дня 8 Березня)

Створено: 2018-03-03 07:52:53Оновлено: 2018-03-03 08:08:27

2 березня в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного Жіночого Дня 8 Березня. Вперше тут зібралась жива трудова історія Дніпровського району. За ініціативи голови Дніпровської районної організації ветеранів Шиліної А.В. та за підтримки адміністрації Дніпровського району міської ради на урочистості були запрошені ветерани – жінки, які пропрацювали на підприємствах, будівництві, в сфері соціального обслуговування не один десяток років, мають багатий життєвий і виробничий досвід.

Більше 30 жінок завітали на святковий вогник. За свою працю всі вони були нагороджені високими державними трудовими нагородами. Серед присутніх Герой Соціалістичної праці Зориченко Тамара Федорівна; Малахова Тамара Йосипівна, Глущенко Любов Іванівна – нагороджені орденами Трудового Червого прапора; Блощинська Любов Петрівна, Гармаш Любов Павлівна, Лісняк Катерина Федорівна - нагороджені орденами Знак Пошани; Антонюк Марія Леонідівна, Капліна Тамара Андріївна, Майстренко Анна Федорівна -  нагороджені орденами Трудової Слави. Це не повний перелік орденоносців, які стали учасниками урочистостей.

Відкриваючи урочисті збори, голова адміністрації Дніпровського району Гаркуша В.В. побажала всім доброго здоров'я, добра, любові та поваги від дітей і онуків, яскравих посмішок, родинної і життєвої злагоди. Вона висловила сподівання, що в Україні ще довго буде жити добра традиція – з повагою та пошаною ставитись до ветеранів, до стареньких людей. За дорученням міського голови Валерія Валеріївна вручила Почесну Грамоту міської ради багатодітній мамі Старцевій В.О., яка разом з чоловіком виховали та дали путівку в життя п’ятьом дітям.

Привітала присутніх зі святом і депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Олександрівна Плахотнік. Вона побажала їм в цей світлий день великого щастя, залишатися найкращими і бажаними, щоб кожна мить їхнього життя була пронизана теплом і світлом, щоб в кожному домі були мир і затишок, а подаровані квіти ще раз нагадають про свято.

Теплі та щирі слова звучали з вуст заступника голови адміністрації Дніпровського району Баштаненко О.М., голови міської організації ветеранів Тесьолкіної Л.І., голови Дніпровської районної організації ветеранів Шиліної А.В.

Жінкам – ветеранам було вручено іменні подячні листи, подарунки і весняні квіти, тому що квіти залишаються  найбажанішими подарунками для жінок.

Прикрасою урочистого зібрання ветеранів стали задушевні і жартівливі пісні самодіяльного ансамблю «Журавка», не залишив байдужими всіх присутніх і виступ учнів НВО-ліцю НІТ. А після цього кожного пригостили солодощами, цукерками, печивом та фруктами.

По закінченні дійства, ветерани - орденоносці щиро дякували організаторам урочистостей за таку турботу і повагу до них.