Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Спільні перевірки спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Заводського району щодо виявлення фактів вчинення насильства по відношенню до дітей

Створено: 2017-04-03 13:29:59Оновлено: 2017-04-03 13:43:25

Дотримуючись вимог чинного законодавства з метою взаємодії спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Заводського району спільно з працівниками департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, інспекторами ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області та фахівцями Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилась робота з питання попередження насильства в сім`ї, а саме спільне інспектування сімей, які потрапили у поле зору, як такі в яких існує загроза вчинення насильства над дітьми. У порівнянні з минулими роками в 3 рази збільшилась кількість таких сімей.

Так, службою у справах дітей протягом 3 місяців поточного року отримано 5 повідомлень щодо можливого вчинення насильства по відношенню до 11 дітей.

Спеціалістами служби направлено листи до відповідних структурних підрозділів згідно з нормами чинного законодавства.     

У результаті спільних перевірок спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Заводського району спільно з працівниками департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, інспекторами ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області та фахівцями Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у всіх випадках фактів вчинення насильства по відношенню до дітей не виявлено.

Під час особистого прийому громадян з дітьми та їх батьками проводяться профілактично-роз’яснювальні бесіди. Особлива увага  зверталась на попередження насильства в сім’ях та серед молоді. Порушувалось питання неприпустимості жорстокого поводження з дітьми та порушення їх прав.