Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс на річну оплату ВНЗ для студентів факультетів економіки, фінансів, маркетингу та менеджменту

Створено: 2018-05-03 13:39:14Оновлено: 2018-05-03 13:40:10

Оголошується конкурс проектів Scholarship за участі спонсорів сервісу порівняння кредитних пропозицій ДельтаКредит, агентства інтернет-маркетингу CyberShark та благодійного фонду «Допомагаємо». Проект Scholarship для українських студентів, переможець якого отримає одноразову виплату в розмірі 12,7 тисяч гривень на оплату одного року навчання у ВНЗ.

ScholarShip - це популярна програма в США і Європі, яка означає матеріальну виплату студентам на конкурсній основі за будь-які академічні досягнення. Нова програма може стати доказом того, що і в Україні ScholarShip зможе отримати відгук у студентів, які завдяки знанням бажають досягти більшого.

У конкурсі брати участь можуть: громадяни України, які навчаються в українських ВУЗах на 2-5 курсах, на факультеті економіки і фінансів, навчаються на контракті, на денній або заочній формі.

Проект «ScholarShip» планує підтримати проект за наступними тематиками:

-         інтернет-маркетинг;

-         інтернет-реклама;

-         мікрокредитування та перспективи розвитку.

Для участі в конкурсі студентам необхідно підготувати аналітичну роботу за наступними темами: «Інтернет-маркетинг VS реклама в офлайні» та «Ринок мікрокредитування в Україні: перспективи розвитку до 2020 року». Стаття повинна бути унікальна, об’ємом 1тис. – 3тис. слів і раніше ніде не опублікована. Вона може бути написана на українській або російській мові.

Запитання та роботи можна надсилати через сайт за посиланнями: https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/, https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/ або на електронні адреси: grant@deltabank-online.com.ua, grant@cybershark.com.ua.

Оцінка всіх робіт буде проводитися в декілька етапів:

1. Перевірка аналітичних статей журі конкурсу та визначення 3-х найкращих робіт, авторів яких будуть запрошені на їх захист.

2. Безпосередній захист робот перед журі. Після цього визначать переможця, а інші учасники отримають заохочувальні призи.

Прийом робіт триває до 15 травня 2018 року. Оцінювати роботи будуть
з 16 травня до 1 червня 2018 року. Нагородження пройде 5 червня 2018 року.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна знайти за посиланнями: https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/, https://www.cybershark.com.ua/scholarship-ua/.