Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Прийом заявок на отримання премії Green Talents Award

Створено: 2018-05-03 13:40:53Оновлено: 2018-05-03 13:41:48

Престижний міжнародний форум «Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development» оголошує конкурс «Green Talents Competition», що ефективно стимулює глобальний обмін інноваційними ідеями у сфері екології, які надходять з різних галузей науки.

Сталий розвиток – це єдина реальна можливість зберегти нашу землю для нинішніх та майбутніх поколінь, яка дозволяє знайти баланс між потребою у соціально-економічному розвитку та захистом довкілля. Ця важлива ціль глобальної політики не може бути досягнена без співробітництва дослідників на міжнародному рівні. Німеччина, де створені висококласні інноваційні та дослідницькі центри, підтримує зусилля дослідників у галузі сталого розвитку, зокрема, організуючи та стимулюючи активне міжнародне співробітництво видатних молодих наукових талантів.

В 2018 році премія «Green Talents Awards» включає:

  1. Запрошення на повністю профінансовану поїздку на «Science Forum 2018», де лауреати зможуть:

-            відвідати провідні німецькі установи, науково-дослідницькі інститути та компанії, які реалізують принципи сталого розвитку, та ознайомитися з їхніми дослідженнями і проектами;

-            індивідуально зустрітися з німецькими експертами за вибором переможця для обговорення можливостей досліджень та співпраці;

-            налагодити контакти в рамках партнерської мережі на церемонії нагородження у Берліні за участю випускників програми Green Talents.

  1. Повністю профінансоване перебування з метою проведення досліджень терміном до трьох місяців в інституті за вибором переможця у 2019 році.
  2. Ексклюзивний доступ до мережі випускників Green Talents.

Кінцевий термін подання заявок до 23 травня 2018 року.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна знайти за посиланнями: http://www.greentalents.de/, https://kiew.diplo.de/ua-uk/aktuelles/-/2002996.