Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги розпорядників бюджетних коштів міста!

Створено: 2019-06-03 12:20:45Оновлено: 2019-06-03 12:25:20

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України листом від 25.04.2019 №3305-04/17934-03 повідомляє щодо інформаційних джерел та аналітичних інструментів у сфері публічних закупівель. Наразі Мінекономрозвитку і торгівлі України та Державним підприємством «Прозорро» створено інформаційні ресурси, які забезпечують безоплатний доступ всіх суб’єктів сфери до методологічних, навчальних, роз’яснювальних матеріалів, узагальнених листів, безоплатних консультацій, статей та відеоматеріалів щодо застосування закупівельного законодавства та функціонування електронної системи публічних закупівель. Розроблено також окремі інструменти, завдяки яким є можливість вільно та безоплатно досліджувати інформацію про використання публічних коштів.

З метою підвищення поінформованості замовників щодо наявних аналітичних інструментів, які можуть використовуватись під час проведення закупівель та сприяти проведенню аналітичних досліджень, вивченню ринку, отриманню інформаційно-консультаційної підтримки, інформації у відкритих джерелах, контролю та моніторингу публічних закупівель зі сторони органів управління замовників в додатку до листа надається перелік інформаційних джерел та аналітичних інструментів у сфері публічних закупівель.

Зазначений лист з додатком інформативного характеру, для зручності користування замовниками та учасниками процедур закупівель, розміщено на офіційному веб-сайті Кам`янської міської ради у розділі "Інформація громаді" у підрозділі "Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель".