Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги розпорядників бюджетних коштів міста!

Створено: 2019-06-03 12:11:27Оновлено: 2019-06-03 12:14:36

В зв’язку з численними скаргами та зверненнями суб’єктів сфери публічних закупівель Міністерство економічного розвитку і торгівлі України листом від 16.04.2019 №3301-04/16225-06 надає роз’яснення щодо можливості оскарження та проведення перевірок у зв’язку з порушенням чинного законодавства під час здійснення закупівель.

Вказаним листом надано роз’яснення щодо оскарження процедур закупівель відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Також надані роз’яснення щодо оскарження процедур, які здійснюються відповідно до частини 4 статті 10 Закону та щодо вирішення спорів, пов’язаних із проведенням закупівель вартість яких є меншою за вартість, що встановлена абзацах другому і третьому частини першої ст.2 Закону, здійснення контролю та моніторингу закупівель. При цьому з питань здійснення перевірки, вжиття заходів контролю, проведення моніторингу, оскарження закупівель слід звертатися до відповідних органів влади згідно з їх повноваженнями, визначеними  Конституцією та законами України.

Зазначений лист інформативного характеру, для зручності користування замовниками та учасниками процедур закупівель, розміщено на офіційному веб-сайті Кам`янської міської ради у розділі "Інформація громаді" у підрозділі "Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель".