Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

IFES оголошує конкурс заявок на отримання грантів

Створено: 2019-06-03 11:00:15Оновлено: 2019-06-03 11:00:54

IFES запрошує неурядові неприбуткові організації, що мають відповідний досвід, взяти участь у конкурсі проектів на отримання гранту. Цей конкурс націлений на місцеві НУО, що діють у сфері інклюзії, для підтримки доступу до виборчих процесів історично виключених та недостатньо представлених суспільних груп, таких як: жінки, люди с обмеженими можливостями, внутрішньо переміщені особи тощо.

Заявки на конкурс можуть подавати українські неурядові організації з усталеною системою фінансового менеджменту та звітності, які не пов’язані з політичними партіями й не ведуть політичної діяльності.

Учасники конкурсу мають мати мінімум 3 роки досвіду та продемонструвати обізнаність у зазначеній тематиці та успішному впровадженні схожих проектів.

Пропозиції можуть подавати національні НУО з власною всеукраїнською мережею або коаліцією українських неурядових організацій, однак лише одна організація повинна бути визначена як провідна організація.

Кінцевий термін подання пропозицій до 23 червня 2019 року.

Орієнтовно, проект має розпочатися на початку липня 2019 року й закінчитися не пізніше 30 червня 2020 року.

Максимальний розмір малого гранту не може перевищувати
270 тис.грн.

Деталі конкурсу – в оголошенні RFA-24-05-2019 та в додатках (у вкладенні):

Ukr RFA 24-05-19 Ukr Підвищення обізнаності з необхідності рівного доступу до виборчих процесів 

Додаток 1_Технічна пропозиція 

Додаток 2_Моніторинговий план 

Додаток 3_Бюджет

Всі питання щодо підготовки та подання пропозицій мають бути надіслані у письмовій формі Катерині Маховій на електронну адресу: kmakhova@ifes.org, з копією на Олесю Лєснікову електронна адреса: oliesnikova@ifes.org із обов’язковим зазначенням у темі повідомлення: «Equality subgrants:general scope of work».