Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському готуються до святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора

Розпорядженням Кам’янського міського голови затверджено заходи щодо організації та відзначення у місті Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

Головні міські урочистості з нагоди державних свят пройдуть 23 серпня. О   9-й годині відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. Святкові заходи продовжаться на майдані Петра Калнишевського, де о 10:00 розпочнеться церемонія підняття Державного Прапора України, вручення паспортів юним громадянам України, концертна програма та нагородження кам’янчан, які мають високі досягнення у різних сферах діяльності.

24 серпня у храмах міста пройдуть молебні в ім’я процвітання України, підвищення благополуччя та добробуту українського народу.

У серпні в музеї історії міста відбудеться презентація художньої виставки Національного музею Тараса Шевченка «Історія однієї кобзи». 15 серпня заклад запрошує на музейні посиденьки за тематикою «З Україною в серці», 21-го серпня заплановано проведення історичного екскурсу
«100 років боротьби: відродження української державності. 22 серпня музей проведе засідання кіноклубу «Відродження» з демонстрацією фільму Віктора Заславського про історію Державного Гімну України. 23 серпня в закладі відбудеться урок національної свідомості «Державна символіка України: індетифікаційний код нації». 24 серпня – свято «Україно, доле моя!». Низку святкових музейних заходів завершить засідання кіноклубу «Відродження» з демонстрацією фільму Єжі Гофмана «Україна. Становлення нації», що пройде 25 серпня. Крім цього, з 15 серпня по 9 вересня у музеї працюватиме виставка художніх виробів сучасних фотографів «Сучасність. Без купюр».

У бібліотеках міста до Дня Державного Прапора і 27-ї річниці незалежності України буде організовано книжкові виставки та патріотичні години.

У НВК «Гармонія» пройде урочиста лінійка, присвячена Дню незалежності України «Незалежна держава – споконвічна мрія українського народу»; флеш-моб «Ми одна родина – єдина Україна»; конкурс малюнку на асфальті «Я малюю Україну»; книжкова виставка «Славимо Вітчизну нашу вільну». У шкільних бібліотеках оформлять інформаційні виставки та книжкові інсталяції, присвячені Дню незалежності України. Патріотично-виховні заходи відбудуться у пришкільних таборах.

Відвідувачів лівобережного парку культури та відпочинку 23 серпня чекатиме святково-розважальна програма.

 

03 серпня 2018