Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Щиро вітаємо із професійним святом – Днем підприємця!

Створено: 2021-09-03 05:09:16Оновлено: 2021-09-03 05:13:09

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Професійне свято підприємців запроваджене у 1998 році з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, підприємці сприяють розвитку вітчизняної економіки, встановленню ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, залученню інвестицій, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюють на потреби кожного громадянина.

Започаткувати і розвивати власну справу – це велика відповідальність та нелегка праця.

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради вітає підприємців м.Кам’янського із професійним святом та бажає втілення найсміливіших бізнес-ідей, надійних партнерів, вдячних клієнтів, нових досягнень і успіхів у всіх добрих починаннях на благо України та нашого міста! 

 

 

Директор департаменту
муніципальних послуг
та регуляторної політики
Кам’янської міської ради                                                                               Марина ГУРСЬКА