Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району м.Кам’янське

Створено: 2017-10-03 06:28:38Оновлено: 2017-10-03 06:29:51

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Так, 2 жовтня 2017 року о 12.00 год. в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району м.Кам’янське відбулися урочистості з нагоди цих свят. Для відвідувачів відділення денного перебування було організовано фотовиставку «Бережіть та поважайте людей поважного віку», виставку виробів, виготовлених пенсіонерами, «Радість для душі», а також проведено святковий концерт за участю художнього самодіяльного ансамблю «Берегиня». Всіх присутніх ветеранів та людей поважного віку привітали заступник голови адміністрації Заводського району Тарадін А.Л. та директор територіального центру Масеніна С.Д., побажали їм міцного здоров’я, любові і турботи близьких та завжди залишатися такими ж позитивними, повними сил, оптимізму та життєвої енергії. Традиційно в цей день для пенсіонерів було організовано святковий обід.