Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міжнародний день людей похилого віку в Південному районі.

Створено: 2017-10-03 10:32:38Оновлено: 2017-10-03 10:34:00

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району м. Кам’янського 02 жовтня 2017 року відзначили Міжнародний день людей похилого віку.

Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави. Чимало випробувань, болю і втрат довелося їм пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Відділення денного перебування та організації надання адресної натуральної і грошової допомоги територіального центру разом з бібліотекою №2 провели літературно-поетичну композицію: «Наповни серце добротою» та «Та дарма що скроні посивіли». У святі взяли участь з музичними привітаннями молоді та талановиті вихованці музичної школи №3

Шановні ветерани війни і праці, пенсіонери і літні люди! Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!