Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Юнаків Кам’янського урочисто провели в армію

3 жовтня у Кам’янському юнаків урочисто проводжали служити до лав української армії. Цієї осені від нашого міста на строкову військову службу до лав Збройних Сил України підуть 145 новобранців.

Традиційно проводи майбутніх військових проходили в Музеї історії міста. За дорученням міського голови Андрія Білоусова юнаків привітав з важливою подією начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк .

«Ми впевнені, що у лавах збройних сил ви станете більш дисциплінованими та сильними, а згодом мужньо виконуватимете свій священний обов’язок – захищати мир на рідній землі. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, енергії і та повернутися додому справжніми чоловіками!», – сказав Едуард Коряк.  

Від того, наскільки якісно юнаки вивчатимуть військову справу залежить те, наскільки надійно потім вони захищатимуть Батьківщину, – зазначив військовий комісар Кам’янського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євген Хамаза та побажав хлопцям успіхів у важливій справі.

Добрі та напутні слова сказали юнакам і досвідчені військові, які побували на передовій – фельдшер реактивного-артилерійського дивізіону 93-ї ОМБР Світлана Занегіна, мінометник 54-ї бригади Сергій Бажан та представник громадської організації «Патріот-2015», учасник бойових дій Сергій Василенко. Всі вони щиро бажали хлопцям здоров’я та ділилися важливими правилами військової служби: виконувати накази та слухати командира, підтримувати друзів, пам’ятати про батьків і бути вірними своїй справі.

Для усіх учасників заходу студентка Кам’янського музичного коледжу  Анастасія Сідак виконала акапельно композицію на бандурі. Наостанок заходу кожен із призваних юнаків отримав корисний подарунок.

03 жовтня 2019