Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Навчись керувати власним проектом – набір на новий майстер-клас вихідного дня від activEco

Створено: 2018-05-31 06:25:49Оновлено: 2018-05-31 06:27:06

Громадська організація EcoVisio пропонує прийняти участь у конкурсі майстер-класів за програмою аctivEco, за підтримки Theodor-Heuss-Kolleg (THK), що реалізується Фондом Роберта Боша і асоціацією MitOst з Німеччини. THK створює можливості для активної участі молодих людей з більше, ніж 30 країн, у співпраці з ключовими організаціями регіону.

З 15 до 17 червня зустріч відбудеться в Ришкова (Криулянський район, Молдова), серед природи, щоб дізнатися більше про управління стійкими проектами. Участь безкоштовна, а транспортні витрати можуть бути відшкодовані. На цьому майстер-класі основна увага буде приділятися проектам і тому, як досягти бажаного результату. Але мова буде йти про соціально-екологічні ініціативи, що базуються на принципах стійкого розвитку.

Ви дізнаєтесь більше про етапи проекту, про те, як стати менеджером проекту і як успішно керувати часом і доступними Вам ресурсами. Все це Ви зможеш втілити на практиці, за допомоги інтерактивних додатків.

АctivEco прагне до конкретним результатів. Післе завершення майстер-класу учасники отримають підтримку для реалізації своїх проектів. Кожна команда отримає можливість попрацювати особисто з досвідченим наставником, а також буде мати стартовий капітал.

Подати заявку можуть учасників у віці від 18 до 30 років, у яких є сформирована ідея проекту по захисту навколишнього середовища з користю для людей і покращення майбутнього. Головне – це наявність ідеї проекту, котру Ви змогли б викласти у загальних рисах. Ми плануємо отримати заявки зі всієї Молдови, а також з сусідніх Румуії і України. Необхідно заповнити онлайн анкету до 6 червня 2018 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBwhw7MC1D203emhap6YVx_tLU0e62MO-_6hbd5cB9DLvAwA/viewform.

Додаткову інформацією щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланнями: http://www.activeco-program.org/ru/, http://ecovisio.org/ru/, FB: activEco, FB: EcoVisio. Контактні дані координатора проекту activEco Анастасії Костішану – електронна адреса: anastasia@ecovisio.org, тел.: (+373) 697-532-84.