Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

АМУ в рамках проекту ПРОМІС оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив

Створено: 2018-05-31 06:28:57Оновлено: 2018-05-31 06:29:57

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка, мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

-       розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;

-       усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;

-       розширенню економічних можливостей жінок;

-       розвитку жіночого підприємництва;

-       скороченню безробіття серед жінок;

-       розширенню участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Діяльність в рамках реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення навчальних заходів, круглих столів, інформаційних кампаній, розробку навчальних програм, розробки та впровадження планів підтримки жінок-підприємців та молодих лідерів, проведення досліджень (наприклад, «гендерного аналізу» місцевих бюджетів, розробка «гендерного портрету» міста), надання консультаційної підтримки.

Максимальний строк реалізації ініціатив: 6 місяців. Бюджет однієї ініціативи: від 40 тис. грн. до 100 тис. грн.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити українською мовою до 08 червня 2018 року Форму запиту (завантажити), додати до неї листи про підтримку від зазначених партнерів і надіслати за поштовою та електронною адресами: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 4б, оф 709 Асоціація міст України; nizhnikvv@ukr.net.

Запити мають бути підписані уповноваженою особою заявника, скріплені печаткою (за наявності) та надіслані на зазначену адресу в заклеєних конвертах.

Запитання приймаються в письмовій формі на електронну адресу: tykhomyrova.olena@gmail.com (Олена Тихомирова, спеціаліст з питань гендерної рівності).

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.auc.org.ua/sites/default/files/umovy_uchasti_u_konkursi_gendernyh_iniciatyv.pdf.