Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

1 червня – прекрасне свято радості і надії

Створено: 2019-05-31 06:11:54Оновлено: 2019-05-31 06:18:12

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм.

Ця дата – не просто дитяче свято, але й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним з найголовніших наших обов'язків.

30.05.2019 року службою у справах дітей адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради на базі КП «Лівобережний парк» (директор Галкін О.В.) організовано та проведено концертно-розважальну програму, конкурси, ігри для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Кожна дитина отримала солодощі, призи за участь у конкурсах. Всі діти покататись на атракціонах Лівобережного парку.

Від усього серця, з теплим та прекрасним святом, діти отримали привітання від заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голови адміністрації Дніпровського району міської ради Гаркуші В.В. та директора КЗ «Будинок дитячої творчості»  Прозорова О.О.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. 

Служба у справах дітей 
адміністрації Дніпровського району 
Кам’янської міської ради