Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Найбільший в світі конкурс «зелених» бізнес-ідей розшукує українських інноваторів

Створено: 2019-05-31 10:54:02Оновлено: 2019-05-31 10:54:57

Greencubator оголосив open call для сміливців, які готові позмагатися на найбільшому в світі конкурсі «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad (https://climatelaunchpad.org/). Організатором програми є європейська ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC (https://www.climate-kic.org/), партнером і організатором національного етапу в Україні з 2016 року є ГО Greencubator (https://greencubator.info/).

Відібрані команди пройдуть підготовку у топових експертів «зеленого» бізнесу в рамках національного буткемпу ClimateLaunchpad. Двоє переможців з України вирушать на глобальний Grand Final, щоб позмагатися з сотнями кліматичних команд за 10 000 євро і участь в акселераційній програмі Climate-KIC.

Мета конкурсу – допомогти таким ідеям швидко перетворитися на динамічні успішні компанії, що створюють низьковуглецеве, дружнє до довкілля майбутнє.

В конкурсі можуть брати участь команди та компанії, які:

-       почали власний бізнес менше року тому;

-       ще не отримують стабільний прибуток від «зеленої» бізнес-ідеї, з якою подаються на конкурс;

-       залучили сумарно не більше 200 000 євро інвестицій;

-       ще не почали комерційну реалізацію своїх продуктів, рішень.

Заявки від українських учасників приймаються до 2 липня 2019 року включно за посиланням: https://climatelaunchpad.org/application-form/. Тренувальний буткемп відбудеться у Києві 23-24 липня 2019 року, а національний фінал — в Івано-Франківську, у вересні 2019 року. На глобальний фінал 2019 року в Баку вирушать дві команди, що переможуть у національному фіналі в Україні.

Переможець Global Grand Final отримає 10 000 євро, друге місце отримає 5 000 євро, а третє – 2 500 євро. Окрім того, всі переможці національних фіналів матимуть шанс потрапити до акселератору Climate-KIC (https://www.climate-kic.org/programmes/entrepreneurship/accelerator/).

Більш детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://climatelaunchpad.org/application-form/.