Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс для студентів від Українського інституту майбутнього «Моя Україна 2030»

Створено: 2019-05-31 10:53:10Оновлено: 2019-05-31 10:53:53

Український інститут оголошує конкурс есе для студентів про майбутнє України в 2030-му році. Розкажіть своє бачення, якою стала Україна, чого досягла, яке місце зайняла на мапі світу та Європи, яким є твоє життя в твоїй країні.

«Як ти знаєш, світ не стоїть на місці, технологічні, соціальні тренди визначають вектор його розвитку. Протягом наступних 10 років зникнуть тисячі професій і з’являться нові. Розпадуться старі геополітичні союзи і будуть створені нові».

Автори кращих робіт отримають премії: 300 дол.США за перше місце, за друге і третє по 200 дол.США і 100 дол.США відповідно.

Вимоги до авторів: студент університету або учень останніх класів школи, слідкує за глобальними трендами, технологіями, інноваціями, мислить нестандартно та вірить в успішне майбутнє України.

Завдання: необхідно описати ідеальну для себе Україну, в якій ти хочеш жити та працювати як доконаний факт з майбутнього.

Рекомендований об’єм – 3 сторінки А4, шрифт 12 Time New Romans.

Важлива умова – уявити, що все, про що ти пишеш, відбувається вже зараз, тобто писати треба у теперішньому часі, додавши 11 років до дня, коли писатимеш свій текст.

Приймаємо текст як від одного автора, так і від групи із кількох осіб. Надсилаючи нам роботу, ви даєте свою згоду на те, що інститут може опублікувати матеріл на сайті із зазначенням імені автора.

З чого розпочати, наприклад: сьогодні 22 травня 2030 року, мені 32 роки, я живу в Україні (можна вказати місто). За останні 10 років в Україні та світі відбулись величезні зміни, і Україна стала … Далі – чим ти займаєшся, де і навіщо.

Роботи будуть оцінені радою співзасновників Українського інституту майбутнього.

Кожен з нас несе відповідальність за Україну. Надсилайте свої роботи до
30 червня 2019, 18:00 на електронну пошту за посиланням: taia_alieksieieva@uifuture.org.