Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У лікарнях Кам’янського тривають капітальні ремонти відділень

Капітальні ремонти відділень проводяться одразу в декількох лікарнях Кам’янського. Роботи передбачають ремонт палат, маніпуляційних і коридорів, заміну всіх комунікацій, встановлення нових вікон, меблів, медичного обладнання тощо. Проведення робіт контролює міський голова Андрій Білоусов.

29 липня міський голова відвідав міську лікарню №9. Тут приступили до ремонту онкологічного відділення в 7-ми поверховій будівлі, і до ремонту терапевтичного відділення на другому поверсі 3-х поверхової будівлі. Одночасно тут триває ремонт хірургічного відділення.

Онкологічне відділення має регіональне значення для міста і наближених районів. Тут надаються всі види лікування онкологічним хворим. Розраховано воно на 45 ліжок. Відділення потребувало капітального ремонту вже більше 15 років.

Терапевтичне відділення лікарні було введено в експлуатацію в 1955 році і знаходилося у вкрай незадовільному стані, адже за 65 років тут жодного разу не проводився капітальний ремонт. Після капремонту у відділенні збільшиться кількість палат і буде сучасний ремонт з комфортними умовами перебування лікарів і пацієнтів.

Також у Кам'янському триває капітальний ремонт кардіологічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги, ремонтують відділення «Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей» в ЦПМСП №3 і незабаром почнуть ремонтувати відділення в Дитячій лікарні. Також в цьому році був виконаний повний капітальний ремонт інфекційного відділення 7-ї міської лікарні.

«Наше основне завдання - відремонтувати всі відділення в усіх лікарнях нашого міста», - сказав Андрій Білоусов.

31 липня 2020