Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському триває інформаційна кампанія з легалізації заробітної плати

Боротьба з виплатою заробітної плати «у конвертах», легалізація зайнятості і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - залишається дуже актуальною темою. Аби привернути до теми увагу, фахівці Кам'янського міського центру зайнятості провели серію заходів:

- засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення до складу якої входять представники виконавчих органів міської ради, Держпраці, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, ГУ ДПС, ПФУ;

- превентивні заходи спільно з інспекторами Держпраці, відвідування суб’єктів господарювання міста, що здійснюють діяльність у сферах оптової та роздрібної торгівлі, у тому числі пальним, товарами сільського господарства, тимчасового розміщення й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту;

- вебінари для роботодавців з роз'ясненням законодавства про працю, неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, відповідальності та штрафні санкції.

Також фахівцями міського центру зайнятості постійно надаються консультації представникам суб’єктів господарювання та здійснюється розсилка правових матеріалів, а безробітні попереджаються про «підводні камені» при оформленні на роботу, виборі роботодавця тощо.

Директор Кам’янського міського центру зайнятості, Олег Морохов, закликає спрямувати спільні зусилля на подолання проблеми тіньової зайнятості в місті. Адже офіційне працевлаштування є гарантією гідних умов праці, соціального захисту працівника, належної пенсії в майбутньому. В свою чергу, для роботодавця – це позитивний імідж і репутація надійного партнера, що є запорукою успішного бізнесу.

 За інформацією Камянського міського центру зайнятості.

 

31 липня 2020