Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському презентують пересувну виставку «Блокпост Пам’яті»

6 грудня в Музеї історії міста Кам’янське до Дня Збройних сил України відбудеться презентація унікальної пересувної виставки «Блокпост Пам’яті», головними експонатами якої є особисті речі загиблих воїнів АТО. Частину речей вдалося зібрати на полі бою, іншу з болем в серці віддавали матері та дружини загиблих.

Організатор та автор виставки – Павло Нетьосов, пошуковець, музейник, громадський діяч, голова Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель», волонтер місії «Евакуація - 200».

Виставка, яка була створена у  2016  році і за цей час експонувалася у Києві, Запоріжжі, Чернігові, Дніпрі, на Полтавщині та Вінничині, допомагає краще зрозуміти події, які відбуваються на Сході України.

Виставка «Блокпост Пам’яті» пробуде у Кам’янському всього лише один день, 6 грудня. Цього дня автором виставки буде проведено цикл екскурсій. Музей історії міста продовжив естафету Пам’яті, створивши паралельно з пересувною виставкою меморіальну виставку, присвячену загиблим в АТО кам’янчанам, під назвою «Блокпост Пам’яті. Кам’янське», яка  експонуватиметься  до 24 грудня. Вхід на виставки вільний.

         

03 грудня 2018