Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міська рада затвердила зміни до Екологічної програми міста на 2021-2025 роки

На лютневій сесії міської ради затверджено зміни до Екологічної програми м. Кам’янського на 2021–2025 роки.

Як зазначили в департаменті екології та природних ресурсів міської ради, даним рішенням затверджено перелік заходів, які виконуватимуться промисловими підприємствами за власні кошти. Заходи підприємств, надані для затвердження на грудневій сесії 2020 року, не задовольняли міську владу, оскільки не відповідали реальним екологічним потребам міста. Зокрема були відсутні вагомі капітальні інвестиції природоохоронного спрямування.

Так, після проведення низки нарад під головуванням міського голови Андрія Білоусова, завдяки спільним діям департаменту екології та природних ресурсів міської ради та профільної депутатської комісії були досягнуті домовленості з керівництвом промислових підприємств міста щодо надання переліку заходів, виконання яких реально вплине на покращення екологічної ситуації в місті. Загальна сума для виконання заходів підприємствами-забруднювачами у 2021 році передбачається у розмірі 143169,48 тис. грн.

Серед заходів Програми - розробка ПАТ «ДМК» проєкту реконструкції графітовловлюючої установки міксерного відділення із установкою рукавних фільтрів та реконструкція систем очистки газів, що відходять з зон спікання агломашин №7-12, ремонт пічних камер коксування з використанням сучасних технологій ПрАТ «ДКХЗ» та інші.

Також Програму буде скориговано після завершення процедури банкрутства ДМК і визначення його нового власника

04 березня 2021