Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про організацію санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції у 2017 році

Створено: 2017-04-04 12:57:35Оновлено: 2017-04-04 12:59:03

Урядом прийнято постанову Кабінету міністрів України від 01.03.2017р. №110, якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками (далі – порядок), та внесенні зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм.Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006р. №187  та до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою від 31березня 2015 р. №200.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-орган соціального захисту населення – санаторій).

Особа з інвалідністю або постраждалий учасник антитерористичної операції, який перебуває на обліку щодо санаторно-курортного лікування в управлінні соціального захисту населення (далі – управління) за місцем реєстрації місця проживання, зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення. Управління перевіряє заклад на відповідність встановленим вимогам та  після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством. Крім того, розробляється перелік базових послуг, який найближчим часом буде затверджено.

Консультації з питань реалізації постанови КМУ від 01.03.2017 №110, за телефоном 3-31-05.