Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звіт про роботу відділу за І квартал 2018 року

Створено: 2018-04-04 06:54:18Оновлено: 2018-04-04 07:00:03

ЗВІТ

про роботу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради  за І квартал 2018 року

 1. Аналітична робота

Відділом систематично ведеться аналіз суспільно-політичної ситуації в місті, за звітній період підготовлено та надано до облдержадміністрації
64 щоденних звітів про суспільно-політичну ситуацію в місті та 6 двотижниевих звітів.

За І-й квартал 2018 року працівниками відділу підготовлено проекти розпоряджень міського голови:

- «Про організацію та відзначення в місті у 2018 році Дня Соборності України»;

- «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.10.2015 №227-р зі змінами»;

- «Про підготовку до святкування в місті у 2018 році Великодня та проведення днів поминання померлих».

Підготовлено проекти рішень міської ради:

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2016 №150-06/VIІ «Про затвердження положення про відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Кам’янської міської ради» (зі змінами);

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №607-12/VIІ «Про затвердження Програми розвитку муніципального телебачення ТРК «МІС» на 2017 – 2018 роки» (зі змінами).

Проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 140 листів, доручень облдержадміністрації, звернень, повідомлень, що надійшли до відділу.

За І квартал 2018 року підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради, запропоновано для публікації в друкованих і електронних ЗМІ 398 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Проводилась робота з трудовими колективами підприємств міста з питання вивчення соціально-психологічного стану та запобіганню конфліктних ситуацій.

Постійно проводилася робота з обміну досвідом та співпраці із відділами державної влади та місцевого самоврядування за напрямом діяльності. Відділ брав участь у підготовці інформаційних повідомлень та інших матеріалів, які сприяють розширенню  міжрегіональних зв’язків, підвищенню інвестиційної привабливості міста, а також у підготовці місцевих програм розвитку інформаційної інфраструктури м. Кам’янске.

 2. Методична робота

Відділ систематично співпрацював з представниками громадських організацій та політичних партій. За звітній період найбільш активно взаємодіяли з керівництвом політичної партії ВО «Свобода» та громадською організацією «ВО «Авто Євро Сила».

Відділом підготовлено до облдержадміністрації висновок стосовно реєстрації змін до статутів «Релігійної громад Церкви Адвентистів Сьомого Дня №1 в м. Кам’янське» та «Релігійної громад Церкви Адвентистів Сьомого Дня №3 в м. Кам’янське».

Проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Відділом постійно:

-     оприлюднювались рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради та розпорядження міського голови;

-     розміщувалась інформація на офіційному веб-сайті Кам'янської міської ради;

-     надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам;

-     щотижнево надавалась електронною поштою інформація про події, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

-     здійснювався оперативний зв'язок із засобами масової інформації;

-        надавалась методична, консультативна допомога управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Кам’янської міської ради в організації роботи із засобами масової інформації, проведенні заходів, пов’язаних із висвітленням їх діяльності.

Підготовлено та опубліковано 25 привітань, підготовлено 30 текстів промов для міського голови, 12 текстів вітальних листів.

На міському телебаченні (ТРК «МІС») щоденно, крім вихідних днів, виходили випуски міських новин, регулярно надавалося слово керівникам структурних підрозділів міської ради в телепрограмах «Актуальна тема», «Точка зору», «Відверто з владою», «Територія Д».

Систематично оприлюднюються у газеті «Любимый город ДЗ» рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови.

Протягом вищезазначеного періоду відповідно до покладених завдань відділ:

- створював електронний архів інформації щодо діяльності міського голови, міської ради та її виконавчого комітету, формував підшивку газети «Любимый город ДЗ», створював архів інших періодичних видань;

- проводив моніторинг міських та обласних ЗМІ в частині розміщення критичних матеріалів на адресу міської влади, моніторинг громадської думки з конкретних проблем державної політики та самоврядування;

- здійснював аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів для внесення відповідних пропозицій з цих питань;

- аналізував діяльність міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, професійних спілок;

- здійснював інформаційне забезпечення візитів до міста  високопосадовців.

Протягом  вищезазначеного періоду відділ додатково до плану роботи:

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених управлінням надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради;

- співпрацював з редакцією газети «Панорама Азота» в частині організації інтерв’ю;

- здійснював інформаційний супровід міського конкурсу «Міс Beauty Kamianske – 2018»;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу  «Яскравий рух»;

- здійснював інформаційний супровід відкритого турніру з художньої гімнастики «Сніжинка-2018»;

- здійснював інформаційний супровід спортивно-масового заходу «Ігри Чемпіонів»

- сприяв розміщенню матеріалів, підготовлених міським центром зайнятості.

- прийнято участь у 2-х засіданнях Духовної ради церков та релігійних організацій м.Кам’янського.

3. Організаційна робота

Відділ брав участь в організації та проведенні заходів присвячених Різдву Христовому, Дню соборності України, Дня пам’яті Героїв Крут, Дня Героїв Небесної Сотні, річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, Дню українського добровольця.

За звітний період відділом були підготовлені та проведені 2 наради з питань відзначення державних свят.

Організовано та проведено 2 брифінги секретаря міської ради, брифінг директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради,  4 – заступників міського голови у форматі «Підхід до преси».

Відділ здійснював контроль за проведенням у місті акцій пікетування, мітингів, інформаційних акцій, співпрацював з правоохоронними органами щодо здійснення контролю за додержанням чинного законодавства, громадського порядку під час їх проведення. За звітній період було проконтрольовано 12 масових акції організованих громадськими організаціями, політичними партіями та громадянами. Також було проконтрольовано
7 заходів, які проводили релігійна громади міста «Нове життя».

Відділ систематично бере участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – у інших нарадах.

Щодня забезпечувалось виконання умови договору про інформаційні послуги, які були складені між міським головою та газетою «Любимый город ДЗ»: надавала анонси, інформацію про події, які відбулися, вела активне електронне листування.

Сприяючи розвитку інформаційного простору, виконанню законодавства України щодо діяльності ЗМІ та свободи слова, прес-служба щоденно здійснювала співробітництво із журналістами міських (акредитованих) ЗМІ. На сьогодні в місті при прес-службі акредитовано 12 міських засоби  масової інформації за різними напрямками діяльності.

Також регулярно здійснювався зв'язок із працівниками обласних та
всеукраїнських засобів масової інформації – електронних та друкованих – з метою інформаційного просування міста Кам'янське в Україні, об`єктивного висвітлення подій у місті.

Відділ займався аналізом соціально-економічного стану в місті. Готував та публікував інформаційні підборки про діяльність підприємств, виконання економічних, екологічних, соціальних та культурних  програм у м. Кам'янське.

Начальник відділу

інформаційної діяльності та взаємодії

з громадськістю міської ради                                        Ю.А.БЕРЕЖНИЙ