Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Пройшли звітні конференції органів самоорганізації населення у Дніпровському районі

Створено: 2018-04-04 08:06:39Оновлено: 2018-04-04 08:07:37

В березні місяці 2018 року пройшли звітні конференції комітетів мікрорайонів на лівобережжі та квартальних комітетів у правобережній частині району за участю голови адміністрації Дніпровського району Гаркуші Валерії Валеріївни та депутатів міської ради відповідного округу.  

Органи самоорганізації населення звітували перед жителями про проведену роботу за 2017 рік, голова адміністрації відповідала на поставлені запитання присутніх мешканців на конференціях.

30 березня 2018 року пройшла заключна звітно-виборча конференція жителів за місцем проживання, у зв’язку із достроковим припиненням повноважень голови Лівобережного територіального комітету Задорожного Віктора Кириловича, на конференції обрано головою Лівобережного територіального комітету Дніпровського району Ханішина Олексія Олександровича.

Органи самоорганізації населення і мешканці району відмітили плідну співпрацю депутатів міської ради та адміністрації Дніпровського району за минулий рік.

Було вирішено багато нагальних питань жителів району, але на жаль, є питання, які потребують вирішення на міському рівні: ремонт внутрішньобудинкових доріг, капітальний ремонт покрівель, фарбування газопроводів на житлових будинках, вирішення питання з бродячими собаками, відновлення теплоізоляційного покриття мереж теплопостачання у підвальних приміщеннях та багато інших питань, які знаходяться на контролі адміністрації та Лівобережного територіального комітету Дніпровського району.